gototopgototop
Website Translation
Повне найменування:
УПРАВЛІННЯ ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ
Ідентифікаційний код юридичної особи: 40310334
Начальник управління: ЯРЕМЕНКО ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

Яременко Володимир Михайлович
Національне агентство з питань запобігання корупції

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

 

Увага!

Печать

Аграрні новини

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів  повідомляє про збільшення  надходжень від країн-партнерів у міжнародній торгівлі у 2015-2016 роках нотифікаційних повідомлень щодо невідповідності вимогам фітосанітарних заходів експортованих  об’єктів   регулювання  згідно МСФЗ № 13 “Керівництво щодо нотифікації про невідповідність та екстрені дії ” (далі – нотифікації).

Так, найбільше нотифікацій надходило з причини невідповідності вимог країн-імпортерів та МСФЗ № 15 “Регулювання дерев’яного пакувального матеріалу в  міжнародній  торгівлі ”,  кількість яких у 2016 році на сьогоднішній  становить 112 штук: країни ЄС –  85 шт., Республіка Туреччини – 10 шт., США – 2 шт., КНР – 2 шт., Ізраїль – 1 шт.

Крім цього, велике занепокоєння викликає збільшення надходження нотифікацій щодо невідповідності  фітосанітарним  вимогам країн-партнерів у міжнародній торгівлі зерна українського походження. За період 2016 року було отримано 27 нотифікацій, з них: Республіка Білорусь – 1 шт., КНР – 1 шт., Республіка  Індонезія – 25 шт.

Ситуація, що склалася з цих причин, несе загрозу тимчасових заборон імпорту  вітчизняної продукції рослинного походження. 

У зв’язку з вищезазначеним зобов’язуємо всіх експортерів дотримуватися вимог країн-імпортерів. Відповідні вимоги знаходяться в розділі Довідники - Фітосанітарні вимоги країн світу.

Цікавий матеріал? Поділіться ним з іншими:
14000 м.Чернігів, вул. Коцюбинського, 41 Тел.: +38-0462-676-772, Факс: +38-0462-674-672 E-mail: fito(0)dpsscn.gov.ua