gototopgototop
Website Translation
Повне найменування:
УПРАВЛІННЯ ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ
Ідентифікаційний код юридичної особи: 40310334
Начальник управління: ЯРЕМЕНКО ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

Яременко Володимир Михайлович
Національне агентство з питань запобігання корупції

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

 

Увага! Десикація

Печать

Аграрні новини

Десикація це переджнивне підсушування рослин з метою прискорення достигання і полегшення збирання врожаю, яке особливо ефективне при забур’яненості і в разі вологої погоди.

Для уникнення можливого негативного впливу десикантів на навколишнє довкілля та здоров’я людини необхідно додержуватись регламентів їхнього застосування та відповідності державним стандартам, санітарним нормам та іншим нормативним документам. А саме асортимент пестицидів, застосування, норми повинні чітко відповідати “Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених до використання в Україні”. Відповідно до ст. 11 Закону України “Про пестициди і агрохімікати” працівники, які працюють з пестицидами і агрохімікатами, повинні мати допуск (посвідчення) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами. Порядок одержання допуску визначається Кабінетом Міністрів України.

Виконання авіаційних робіт по застосуванню пестицидів у сільському і лісовому господарстві повинно здійснюватися у відповідності до вимог Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України, ДСП 382-96, затверджених наказом МОЗ України від 18.12.96 р. № 382. При застосуванні пестицидів за допомогою авіації необхідно суворо витримувати визначені ДСП 382-96 санітарно захисні зони від ділянок авіахімічних обробок до інших об’єктів.

Проекти авіаційно-хімічних робіт погоджуються установами держсанепіднагляду і Мінекобезпеки.

Відповідальність за дотримання вимог санітарних правил і норм при авіаційному застосування пестицидів покладається на замовника виконання авіаційних робіт та власника повітряних суден.

Дотримання загальноприйнятих санітарних норм, регламентів застосування пестицидів забезпечать якісне проведення десикації с/г культур.

Цікавий матеріал? Поділіться ним з іншими:
14000 м.Чернігів, вул. Коцюбинського, 41 Тел.: +38-0462-676-772, Факс: +38-0462-674-672 E-mail: fito(0)dpsscn.gov.ua