gototopgototop
Website Translation
Повне найменування:
УПРАВЛІННЯ ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ
Ідентифікаційний код юридичної особи: 40310334
Начальник управління: ЯРЕМЕНКО ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

Яременко Володимир Михайлович
Національне агентство з питань запобігання корупції

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

 

Культурні та наукові заходи

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області приєдналося до Всеукраїнської акції «День вишиванки»

Печать

 

Популяризація етнічного національного вбрання, на думку працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, у сьогоднішніх умовах покликана в черговий раз продемонструвати єдність держави, українського народу та переконання в тому, що вишиванка – органічна частина нашого життя, культури, світосприйняття.

Це свято, як і українська вишиванка, є абсолютно самобутнім. Воно не передбачає якихось обов’язкових заходів, але, разом з тим, така дія має глибокий зміст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, нашу духовну свідомість. Cпільне одягання вишиванки є ще одним виявом нашої єдності та солідарності.

Зауважимо, що Всеукраїнська акція «День вишиванки» була започаткована у 2007 році студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк. Цього року акція не лише загальнонаціональна, а й міжнародна, адже до неї долучаться українці за кордоном у Франції, Італії, Португалії, США, Німеччині, Лівані, Канаді, Іспанії, Румунії.

 
 

Виробнича нарада по підсумкам роботи за 11 місяців 2016 року

Печать

20 грудня відбулася виробнича нарада по підсумкам роботи за 11 місяців 2016 року Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

 

 

 

 

Детальніше

 
 

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області відбулася нарада за участю представників Управління фітосанітарної безпеки

Печать

Головним доповідачем з питань результативності роботи Управління фітосанітарної безпеки виступав Яременко В.М., начальник Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. 

Детальніше

 
 

Проведена виробнича нарада по підсумкам роботи за 2015 рік

Печать

 
 

Сторінка 1 з 2

14000 м.Чернігів, вул. Коцюбинського, 41 Тел.: +38-0462-676-772, Факс: +38-0462-674-672 E-mail: fito(0)dpsscn.gov.ua